Zapraszamy na 40. spotkanie PLSSUG Lublin

W dniu 9 marca o godz. 17:30 w sali konferencyjnej na II piętrze odbędzie się 40. spotkanie Polish SQL Server Group, na które serdecznie zapraszamy.

Agenda spotkania

17:30 – 19:00 Tomasz Libera –  „SSIS Catalog and SSISDB”

SQL Server Integration Services od wersji 2012 oferuje możliwość publikacji projektów do bazy danych SSISDB. Dzięki temu otrzymujemy zintegrowane możliwości konfiguracji, zmiany kontekstu uruchamiania, logowania i monitorowania wykonywania pakietów.

W czasie sesji Tomasz Libera pokaże, jak korzystać z bazy SSISDB nie tylko za pomocą interfejsu graficznego SSMS, ale także procedur składowanych i Powershell. Zostanie omówiona struktura tabel, indeksów oraz najważniejsze procedury. Przedstawię też sposoby zarządzania rozmiarem tej bazy – w pewnych sytuacjach może on bowiem stanowić problem.

Tomasz Libera jest członkiem zarządu Stowarzyszenia PLSSUG, założycielem i liderem krakowskiego oddziału, organizatorem i prelegentem konferencji SQLDay. SQL Server Developer w jednej krakowskich uczelni, prowadzi zajęcia ze studentami z zakresu administracji i programowania baz danych oraz autoryzowane szkolenia SQL Server jako MCT. Prywatnie pasjonat kolarstwa górskiego i maratonów MTB.

Jesteś zainteresowany udziałem w spotkaniu?

Tylko jeden krok dzieli Cię, żeby wziąć udział w wydarzeniu. Zgłoś swój udział: meetup.com/PLSSUG.