Kariera

Recepcja

To miejsce czeka na Ciebie!

PRAKTYKANT/KA – ASYSTENT/ASYSTENTKA

Miejsce pracy: Lublin

Jesteś osobą kreatywną, odpowiedzialną i przedsiębiorczą? Chcesz wspierać startupy i młodych przedsiębiorców w ich codziennym funkcjonowaniu? Interesujesz się sprzedażą, promocją i marketingiem internetowym? Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu!

W zakres Twoich obowiązków wchodzić będzie:

  • Opieka nad startupami i najemcami.
  • Obsługa klientów biznesowych.
  • Sprzedaż usług Inkubatora.
  • Wynajem powierzchni biurowych.
  • Koordynowanie wizyt gości wraz z zapewnieniem profesjonalnej obsługi.
  • Obsługa logistyczno-organizacyjna szkoleń.
  • Organizacja eventów i spotkań.
  • Sporządzanie raportów i prezentacji multimedialnych.
  • Administracja obiektem.

Nasze wymagania:

  • Student/ka ostatniego roku lub tegoroczny/a absolwent/ka kierunków: administracja, marketing, zarządzanie, socjologia lub pokrewne.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Biegła obsługa komputera.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Preferowane będą osoby ze znajomością języka ukraińskiego i rosyjskiego.

Korzyści:

  • Elastyczny program praktyk – minimum 30h/tygodniowo.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego – odpowiednie wdrożenie w zakres obowiązków i merytoryczne wsparcie.
  • Praca w młodym i kreatywnym zespole.
  • Możliwość odbycia 3 miesięcznych płatnych praktyk po 1-miesięcznym okresie próbnym.
  • Możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyk na umowę o pracę.
  • Możliwość uczestniczenia w eventach.
  • Stworzenie sieci kontaktów biznesowych.

Dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: biuro@it-inkubator.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy Netrix Group sp. z o.o., ul. Związkowa 26, 20-148 Lublin.

SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW – PRAKTYKANT/KA

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie wymaganej dokumentacji
  • Współuczestnictwo w rozliczaniu finansowym oraz sprawozdawczości
  • Przygotowywanie dokumentów do audytów jakościowo-finansowych
  • Kontakty z kontrahentami oraz instytucjami finansującymi
  • Promowanie projektów
  • Wspomaganie działań monitorujących i ewaluacyjnych

Wymagania:

  • Osoba w trakcie studiów na kierunku: ekonomia, zarządzanie, finanse i rachunkowość, prawo, administracja, socjologia lub pokrewnym
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy
  • Biegła obsługa komputera
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Warunki zatrudnienia:

  • Elastyczny program praktyk
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Praca w młodym i kreatywnym zespole
  • Możliwość odbycia 3 miesięcznych płatnych praktyk po 1 miesięcznym okresie próbnym
  • Możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyk na umowę o pracę
  • Nabór ciągły

Dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: praktyki@netrix.com.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy Netrix Group sp. z o.o., ul. Związkowa 26, 20-148 Lublin.